Wyszukaj na stronie...

"- Czy nie zechciałby pan przysiąść się do nas?

- Nie, nie chcę - odpowiedziałem." - Franc K(a)

niedziela, 27 lutego 2011

Abstrakcyjnie 27.02.2011

Odnaleziony film...
 (zabrzmiało archeologią... ;> )


 Kilka dni temu pchany nagłym przypływem gotówki postanowiłem zeskanować kilka filmów. Ku mojego zdziwieniu odnalazłem w czeluściach plecaka kliszę kodaka, którą bezprecedensowo postanowiłem wywołać i zeskanować. Jak się później okazało, było to strzał w dziesiątkę! Kadry z tej kliszy są niesamowicie abstrakcyjne... O ich istnieniu przypomniałem sobie dopiero gdy po raz pierwszy ujrzałem negatyw. Prawdę mówiąc zdążyłem już zapomnieć iż całą kliszę poświęciłem na abstrakcje ;) Zeskanowane kadry będę wstawiać jeszcze przez długi czas!


Kieliszek wina-manipulacja krzywą.
Wejście do 4 róż...Jest niedziela- koniec sesji... Do zaliczenia został mi jedynie projekt animacyjny, który de facto został już zrealizowany. Od poniedziałku emigruję na miesiąc do Wrocławia... Praktyki w AFA ;) Mogę zaryzykować stwierdzeniem, iż będzie to chrzest przed następnymi studiami ;)


Spacer z Rafałem, z aparatami oczywiście ;) Odbicie, nie pamiętam co to za powierzchnia, szkoda...

Znalazło się kilka zdjęć, o których nie mogę powiedzieć zbyt wiele... Niestety ;( Na przykład powyższe, n którym znalazłem się ja z Rafałem. Nie mma pojęcia gdzie zostało zrobione ani jaka powierzchnia odbiła światło... Szkoda, zaprzepaściło to historię danej fotografii...

tymczasem...

Zapraszam serdecznie do oglądania fotografii!


Słuchoumilacz na dziś:

2 komentarze:

  1. Thank you for visiting my blog and thank you for your kind comments. I have also been searching for the Mamiya 645. I like your photographs, black and white is my preferred medium.

    OdpowiedzUsuń
  2. Thanks for your visit on my blog, I discovered your page and your vision, I like your concept and I congratulate you for your good work !
    I'm follower with pleasure :))

    Bye**

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz i konstruktywną krytykę ;) !

Thank you for your comment and for the constructive criticism ;) !

Vielen Dank für dein Kommentar und für die konstruktive Kritik